
Konatar: Građani su naši poslodavci, oni nas plaćaju da radimo za njih
Konatar je poručio da su građani poslodavci javnim funkcionerima i da je nedopustivo da im se premijer u trenutku ekonomske i energetske krize i ne obrati ili da odbije da ih primi.
.jpg?dpl=dpl_RpKwtbvz4Uo1MFXmnDzKzxCu6L4c)





