Delegacija URE položila vijenac na spomen-obilježje u Dolima: Da se nikada ne zaborave nevine žrtve zvjerski i svirepo ubijene
Delegacija Građanski pokret URA položila je vijenac na spomen-obilježje u Dolima kod Pive povodom godišnjice masakra iz 1943. godine, odajući počast 522 nevino stradale žrtve i poručujući da se zločini, mržnja i podjele nikada ne smiju zaboraviti niti ponoviti.



.jpg?dpl=dpl_RpKwtbvz4Uo1MFXmnDzKzxCu6L4c)




