
Abazović čestitao Dan opštine Pljevlja; "Green Pljevlja", nova bolnica, toplifikacija grada, samo su neki od projekata koje smo pokrenuli
"Grad koji je među prvima bio šeher, koji je puno toga dao državi, a kojem je u periodu tranzicije malo uzvraćeno. Naša je moralna i politička obaveza da mu vratimo dug. U prethodnom periodu predstavili smo brojne projekte od kojih se ističu Green Pljevlja sa četiri povezana pogona, izgradnja potpuno nove bolnice i pokrenuta toplifikacija grada - koji će dugoročno višestruko pozitivno uticati na građanke i građane Pljevalja", poručio je Abazović











