
Adžić: U Crnoj Gori više niko nije bezbjedan, ubice slobodno šetaju, sektor bezbjednosti planski razoren
Potpredsjednik URE, poslanik u Skupštini Crne Gore i bivši ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić saopštio je nakon današnjeg novog obračuna kriminalnih klanova u Podgorici u kojem su stradale dvije osobe da je izuzetno zabrinut za bezbjednost svih građana Crne Gore koji se, kako je kazao, u ovom trenutku osjećaju nesigurno i uplašeno jer u sektoru bezbjednosti vlada haotično stanje. "Ubice nam slobodno šetaju državom, škole i vrtići su zbog straha roditelja za svoju djecu zatvoreni, a muške g…











